Hotels Mechelen - Hotel Express by Holiday Inn Mechelen | ||
![]() | ||
Hotels > België > Antwerpen > Mechelen terug naar vorige pagina |
29 Juli 2010 |
SLEUTELWOORD OPZOEKENDelta België 2010TE ONTDEKKEN RESTAURANTS Als winnaar van de Zilveren Delta 2001 is de chef en eigenaar van dit zeer grote restaurant in de leer geweest bij “Comme chez soi” (waar Pierre Wynants hem zijn kapblok geschonken heeft en meteen ook de naam van dit huis) en ook in de “Bijgaarden”, onder andere. Keurig bijgestaan door zijn echtgenote blijft hij ondertussen uitstekend werk afleveren. Zijn zwierige interpretaties van de gastronomische Franse keuken hebben hem een benijdenswaardige maar ruim verdiende reputatie opgeleverd: die van een van de allerbeste tafels in dit Koninkrijk, waar alles perfect is. De wijnkaart bevat het beste van Frankrijk en de Wereld.
Een huis dat door de kenners bijzonder gewaardeerd wordt. Willy Verdonck kent het klappen van de zweep nu al vele jaren en dat proef je ook: hij verschaft producten van de allerbeste kwaliteit en bereidt ze met al zijn ervaring en culinair talent. Hier worden de garnalen nog in huis met de hand gepeld! En wie zou hier niet onder de indruk komen van de rustige, voorkomende sfeer in de zaal? De prijzen blijven zoals dit huis, rustig en heel redelijk. Een aanrader. Daarom is reserveren verstandig.
Deltaweb NEWSLETTER![]() Wilt u verder kennismaken met de maandelijkse promoties die door adverteerders voorgesteld worden of nieuwigheden ontdekken uit de gastro-hotels wereld?
Schrijf in op onze newsletter! LOGIN |
DE INTERNETTERS MENING
LOCALISEREN HET HOTEL EXPRESS BY HOLIDAY INN MECHELEN
HET ADRES VAN DIT HOTEL VERZENDEN NAAR EEN KENNISCONTACT OPNEMEN MET HOTEL EXPRESS BY HOLIDAY INN MECHELEN
HOTELS IN 2800 MECHELEN
|
|
||||||||||||||||||