|
SLEUTELWOORD OPZOEKEN
Delta België 2013
TE ONTDEKKEN RESTAURANTS
Deltaweb NEWSLETTER
Wilt u verder kennismaken met de maandelijkse promoties die door adverteerders voorgesteld worden of nieuwigheden ontdekken uit de gastro-hotels wereld? Schrijf in op onze newsletter!
LOGIN
|
Rue de Vêves 1, 5561 CELLES-SUR-LESSE (randstad Dinant)
Web site
Dit restaurant contacteren
De internetters mening
Naar een vriend verzenden
Localisatie op plan
Deze pagina afdrukken
Bookmarken
Een fout aanduiden
|
LA CLOCHETTE
Keuken: Frans en Van de streek
Tel: 082 66 65 35 Fax: 082 66 77 91
Restaurant, Hotel, Banketzaal, Pareltje, Goede kelder, Vaste waarde, Terras, Goede verhouding prijs/kwaliteit
Sluitingsdagen : Maandag middag, Woensdag
Jaarlijkse sluiting : beh. f. d., eind feb.-beg. mar., eind jun.-beg. jul. + 24/12
Capaciteit banketzaal: 44 personen
Budget per persoon (gemiddelde): À la carte: (3 gangen + wijn): 40-50€
Menu (3 gangen zonder wijn): 28.00 €
Prijs per kamer: Op basis van een single kamer: 60€ Op basis van een dubbele kamer: 75 - 80€ Ontbijt inclusief
Schotels en specialiteiten : Gebraden halve kreeft met tijm (24.00€). Blauw gekookte forel. Eendeborst met gekarameliseerde perziken (20.00€).
De mening van DeltaWeb :
Deze gezellige herberg, gelegen in één van de mooiste dorpen van Wallonië, heet u welkom in één van haar 7 kamers met alle comfort voor een aangenaam verblijf. Een salon in warme kleuren verschaft u ontspanning en welzijn. Het restaurant, met twee heldere zalen, stelt u een ruime keuze van regionale specialiteiten voor: wild uit veld en bos (in het seizoen), waterpartijen met forellen en kreeften, op de kaart of in de menu's (streekmenu, wandeling). Voor het vergezellen van deze uitstekende keuken stelt de wijnkaart u een zeer grote verscheidenheid aan flessen voor, waarop het huis terecht fier is. De bediening verloopt vriendelijk en attent. In het mooie seizoen staat ook het terras open om u optimaal te laten genieten. Zeer goed huis, waarvan het adres een plaatsje in uw agenda verdient.
|
DE INTERNETTERS MENING
|
Uw commentaar over deze zaak
De mening van Daisy & frans (03/12/2012) :
prima hotel vriendelijk onthaal en een uitstekende keuken is zeker voor herhaling vatbaar
proficiat
De mening van Christiane (06/07/2012) : We zijn er 2 nachten verbleven, het was super van eten en heel gezellig familiehotelletje. We keren er nog dit jaar terug.
Echt aan te bevelen!
De mening van Frans (23/12/2011) : wij zijn 2 nachten geweest alles was super goed voor herhaling vatbaar
bedankt en tot later
De mening van Brigitte (24/10/2011) : Nous en rentrons. A recommander à tous. Plats, service, accueil, impeccable.
De mening van Adeline (14/06/2010) : Een zeer aan te bevelen adresje voor romantische zielen.
Ook veilig voor glutenvrij dieet ! (mits vermelding bij reservatie)
De mening van Ch Judice (23/11/2009) : Une adresse à mettre à coup sûr dans son carnet d'adresse des bons restaurants : accueil, prix qualité des plats, et les vins sont bon marché avec une carte splendide.
De mening van Lucienne (16/04/2009) : uiterst over alles zéér goed tevreden
Uw commentaar over dit hotel, restaurant
|
|
LOCALISEREN HET HOTEL-RESTAURANT LA CLOCHETTE
|
|
PLAN VOOR HET HOTEL-RESTAURANT LA CLOCHETTE CELLES-SUR-LESSE
Localisatie op plan - La Clochette
|
|
|
HET ADRES VAN DIT RESTAURANT VERZENDEN NAAR EEN KENNIS
CONTACT OPNEMEN MET HOTEL LA CLOCHETTE
|
EEN E-MAIL VERZENDEN
|
|
HOTELS IN 5561 CELLES-SUR-LESSE
 |
Hotels in 5561 Celles-sur-Lesse
Le Fenil (K. Frans) **
|
|
|
|