restaurant belgië

Restaurants Antwerpen - Restaurant 't Fornuis, Frans en Belgisch keuken

 FR   EN   | Contact | Hulp
restaurants brussel belgië
restaurants en hotels
Restaurants gids in België
Restaurants > België > Antwerpen    terug naar vorige pagina
3 September 2010

SLEUTELWOORD OPZOEKEN

Voer uw sleutelwoord in


Delta België 2010

Delta België 2010
9e editie, bestaat in het Frans en het Nederlands.
8 indexen, 2030 etablissementen, 592 bladzijden

TE ONTDEKKEN RESTAURANTS

LE GRILLON
8400 OOSTENDE
LE GRILLONEen huis dat door de kenners bijzonder gewaardeerd wordt. Willy Verdonck kent het klappen van de zweep nu al vele jaren en dat proef je ook: hij verschaft producten van de allerbeste kwaliteit en bereidt ze met al zijn ervaring en culinair talent. Hier worden de garnalen nog in huis met de hand gepeld! En wie zou hier niet onder de indruk komen van de rustige, voorkomende sfeer in de zaal? De prijzen blijven zoals dit huis, rustig en heel redelijk. Een aanrader. Daarom is reserveren verstandig.


BLAFFETUURKEN
8400 OOSTENDE
BLAFFETUURKENKnap gelegen tegenover de veiling op de Visserkaai, blijft dit sympathieke huis een tamelijk klassieke maar uitstekende keuken beoefenen. Hier krijgt u gegarandeerd onberispelijk verse zeevoortbrengselen op uw bord. En altijd kundig bereid. De bediening gebeurt vlijtig, vlot en vriendelijk, zonder veel pretentie, maar met ‘métier’. Een adres dat we altijd met veel plezier aanbevelen.

Uw restaurant HIER

Deltaweb NEWSLETTER

Deltaweb NEWSLETTER
Wilt u verder kennismaken met de maandelijkse promoties die door adverteerders voorgesteld worden of nieuwigheden ontdekken uit de gastro-hotels wereld?
Schrijf in op onze newsletter!



LOGIN

Gebruikersnaam:

Paswoord:

Onthou mij:

INFO RESTAURANT 'T FORNUIS

't FornuisReyndersstraat 24, 2000 ANTWERPEN (Antwerpen)
't Fornuis
Dit restaurant contacteren

De internetters mening
Naar een vriend verzenden

Localisatie op plan
Deze pagina afdrukken
Bookmarken
Een fout aanduiden
Share

'T FORNUIS  Groot restaurant Groot restaurant 
Keuken: Frans en Belgisch
Tel: 03 233 62 70 Fax: 03 233 99 03
Restaurant, Banketzaal, Goede kelder

Sluitingsdagen : Zaterdag, Zondag
Jaarlijkse sluiting : Kerst-N.J., f.d.
Capaciteit seminariecentrum: 10 personen
Capaciteit banketzaal: 40 personen

Budget per persoon (gemiddelde):
    À la carte: (3 gangen + wijn): +90€
Schotels en specialiteiten :
Carpaccio van melkkalf en tonijn met kappertjes (21.50€). Gegrilde tarbot met groene kool en mosterdsaus (40.00€).

De mening van DeltaWeb :
Er is het mooie kader van een oud woonhuis uit de 17de eeuw dat met veel smaak vernieuwd werd met een interieur in uiterst verfijnde Florentijnse stijl. Ook de keuken laat aan stijl en verfijning niets te wensen over en verschaft volgens de seizoenen diverse gerechten van topkwaliteit, zoals de blauwe kreeft uit Bretagne.

DE INTERNETTERS MENING

Een commentaar voor deze etablissement schrijven Uw commentaar over deze zaak

De mening van Leon (05/02/2010) : Een blind date met Johan leidt niet zelden tot peperdure rekeningen. De kwaliteit van het voedsel is onberispelijk. De bediening laat steken vallen en geeft je niet het gevoel dat je er welkom bent. Door de recessie bevat de huidige wijnkaart een aantal overjarige frisse wijnen zoals rueda 2002

De mening van Nancy (16/04/2009) : Ongelooflijk lekker gegeten in een aangenaam en ontspannen kader. 't Fornuis is gewoonweg genieten.

De mening van Inge (24/02/2009) : Wij hebben een zeer leuke avond beleefd in 't Fornuis. Het eten was gewoonweg fantastisch. 2 opm. : - een kaarsje op tafel is toch nog wat gezelliger.. - de kok Johan komt het eten op een aangename en prachtige wijze voorstellen aan tafel doch een reminder voor het kiezen onder de vorm van een kaart of een bord (met krijt) zou toch handiger zijn voor de keuze... Groetjes.

De mening van Inge (23/02/2009) : Het eten was heel erg lekker, fijn en toch ook voldoende. Een kaarsje op de tafel ontbrak een beetje voor de gezelligheid. Een suggestiebord of menukaart had ook welkom geweest, maar op culinair gebied was het een zalige avond. Ook de bediening was top. We hebben ervan genoten.

De mening van Samira (22/05/2008) : Hier zijn geen woorden voor....gewoonweg FANTASTISCH!!!

De mening van Richard (04/02/2008) : luxe, raffinement, qualité et cadre magnifique sont les mots qui qualifient le mieux cet établissement , un endroit vraiment incontournable et une cuisine qui l'est tout autant dommage que les prix s'envolent très rapidement vers des sommets inégalés

Uw commentaar over dit restaurant
Uw voornaam * :
E-mail * :
Commentaren:
(Gelieve a.u.b. de aangeduide velden met een * in te vullen)
Uw persoonlijke beoordeling:
Ik wens gebruik te maken van de Deltaweb newsletter voordelen
** Het vakje leegmaken indien u geen newsletter wenst te ontvangen
Uw commentaar verschijnt onder de beschrijving van het restaurant.
MIC Delta behoudt het recht voor het commentaar te verwijderen indien het van de filosofie van de site afwijkt.
Indien u niet wenst dat uw commentaar op de site te voorschijn komt, stuur het dan via dit formulier. Uw commentaar zal dan aan onze mening en waardering Delta bijdragen.

LOCALISEREN HET RESTAURANT 'T FORNUIS

PLAN VOOR HET RESTAURANT 'T FORNUIS ANTWERPEN

Localisatie op plan - 't Fornuis

HET ADRES VAN DIT RESTAURANT VERZENDEN NAAR EEN KENNIS

Deze etablissement een kennis of een vriend aanbevelen
Uw naam:
De e-mail van uw vriend:
Bericht dat u zou willen verzenden i.v.m. restaurant 't Fornuis:

CONTACT OPNEMEN MET RESTAURANT 'T FORNUIS

Een e-mail verzenden naar dit restaurant EEN E-MAIL VERZENDEN

Voornaam *:
E-mail *:
   
Uw boodschap *:
 
Gelieve a.u.b. de aangeduide velden met een * in te vullen
Ik wens gebruik te maken van de Deltaweb newsletter voordelen
** Het vakje leegmaken indien u geen newsletter wenst te ontvangen

RESTAURANTS IN 2000 ANTWERPEN

Restaurants in 2000 Antwerpen Restaurants in 2000 Antwerpen

Ecocafe (K. Italiaans en Mediterraans)
De Confiance (K. Frans en Italiaans)
To Limani (K. Grieks)
Lux (K. Belgisch en Italiaans)
Las Tapas del Sur (K. Spaans)
Samoerai (K. Japans)
Bij Lam & Yin (K. Chinees)
Casa Julián (K. Spaans)
De Gulden Bock (K. Frans en Mediterraans)
Duo Dua (K. Frans en Belgisch)
Le Zoute Zoen (K. Brasserie)
Bacino (K. Belgisch en Frans)
Koemmeke Soep (K. Belgisch)
Marco Polo (K. Aziatisch)
Mai Thai (K. Thaïs)
Hotels in 2000 Antwerpen

De Matelote ***
Theater ****
Diamond Princess
Industrie **
Colombus ***
Ibis Antwerpen Centrum ***
't Sandt ****
Hilton Antwerp ****
Rubens Grote Markt ****
Euro ***
De Witte Lelie ****
Een Restaurant vindeneen Hoteleen Seminariecentrum  of een Banketzaal -  Een restaurant voorstellen -  Delta voordelen -  Pro-Horeca