|
SLEUTELWOORD OPZOEKEN
Delta België 2013
TE ONTDEKKEN RESTAURANTS
LIPSIUS
3090 BRUSSEL
Het interieur is gewoon prachtig, net zoals de inhoud van de glazen en van de borden. Tenminste, als we de meesterlijke aanbevelingen van Annick volgen en Ronald even meesterlijk zijn werk laten doen. Bij het echtpaar Stas is het al perfectie wat de klok slaat: inventiviteit, distinctie, knowhow en vakkennis, versheid en kwaliteit, verbeelding en ervaring, klasse en discretie. Daarbij geven we graag nog een bijzondere vermelding aan de grote zorg die besteed wordt aan de schotels met vis en zeevruchten. Het ‘Verrassingsmenu’ laat de verbeelding van de fornuismeester de vrije loop en is een verrukkelijke ervaring.
THE GOLDEN HORSE
3798 'S GRAVENVOEREN
Achter de muren van een gerestaureerde imposante boerderij is dit verbazend restaurant keurig geleid door gabrielle Marchant (Lady Chef 1997) en haar zoon die hun draver ver op kop jaagt met zijn voorkomend en toch hartelijk onthaal van de gasten. De fraaie ruime gelagzaal is smaakvol ingericht met witte balken en rode vakken in het ‘Engelse” plafond. De Lady Chef tovert in de keuken lovenswaardige dingen zoals een torentje van appelschijfjes van Jonagold en ganzenlever, karamel van Monbazillac en citrusvruchten, een duifjesfilet met gebraden asperges, met nootjes van kalfszwezeriken en morieljes in hun sap, Kwartelborstjes, quinoarolletjes, pijnboompitten en kastanjes vergezeld door een gevarieerde keuze van wijnen uit de vrij uitgebreide kelder. En bij mooi weer kan men even lekker genieten van het zonnige en charmante terras …. Wat een zalig gevoel.
Uw restaurant HIER
Deltaweb NEWSLETTER
Wilt u verder kennismaken met de maandelijkse promoties die door adverteerders voorgesteld worden of nieuwigheden ontdekken uit de gastro-hotels wereld? Schrijf in op onze newsletter!
LOGIN
|
Antwerpenstraat 146, 2500 LIER (Antwerpen)
Web site
Dit restaurant contacteren
De internetters mening
Naar een vriend verzenden
Localisatie op plan
Deze pagina afdrukken
Bookmarken
Een fout aanduiden
|
PETIT CUISTOT
Keuken: Frans
Tel: 03 488 46 56 Fax: 03 488 46 56
Restaurant, Banketzaal, Pareltje, Goede kelder, Mooi kader, Tuin, Terras
Sluitingsdagen : Maandag, Dinsdag, Vrijdag middag, Zaterdag middag, Zondag
Jaarlijkse sluiting : beh. op res. min. 20 pers. - 's middags gesl.
Capaciteit banketzaal: 26 personen
Budget per persoon (gemiddelde): À la carte: (3 gangen + wijn): 40-50€
Menu (3 gangen zonder wijn): 35.00 €
Schotels en specialiteiten : Handgesneden tartaar van rundsvlees uit de Piemonte, dikke pont-neuf, verse mayonaise, seizoenssalade 'krokant en fris' (24.00€). Carpaccio van 5 tomatenvariëteiten uit de tuinen van 'Sanguisorba', gebrande tomaat, 'ceviche' van makreel (14.00€). Filet van eend, wortel en 'Raz-el-Hanout', handgerolde couscous, abrikoos (28 eur.) - Gebakken roggevleugel, kappertjes, ansjovisboter, kruidenpuree (20.00€).
De mening van DeltaWeb :
In weerwil van de naam, een groot restaurant met trendy decoratie (wanden met houtbekleding of bakstenen muren die in het wit of in een framboostint geverfd werden, design tafels en stoelen, grote zwarte vloertegels, spots en dikke kaarsen, moderne toog, hedendaagse schilderijen…) Deze Petit Cuistot werd groot gemaakt door Willem Vanden Broeck, uitgeroepen tot beste sommelier 2010 van België door de jury van de ‘Prix Prosper Montagné’. Zijn wijnvoorstellen zijn dus echt wel uitzonderlijke aanbevelingen, die vanuit de keuken geruggensteund worden door chef Jim Verhaegen en zijn hoogstaande bereidingen, zoals zijn goudbrasem met jonge spinaziescheuten en venkel, bijhorende saus en ook de varkensfilet Duke of Berkshire met pompoen, spitskool en cantharellen die wij voor u voorgeproefd hebben… en zeer goed bevonden! Onberispelijke bediening. Een huis van hoge stand.
|
DE INTERNETTERS MENING
|
Uw commentaar over deze zaak
De mening van Yolande (20/02/2012) : Dit restaurant is een ster en zeker een Delta koksmuts waardig. Heb echt zeer verfijnt gegeten. Heel stijlvol personeel. Voor mij en mijn partner was alles naar wens. Kon niet beter. En voor ons was er nog een pluspunt, ons hondje mocht mee binnen. Dus wij komen zeker terug.
De mening van Roger (30/01/2012) : Voor de gestelde menuprijs verwacht ik toch andere gastronomie Overdag zou een betere verlichting wenselijk zijn. De sfeer in zo een oude woning slaat snel om naar somberheid zonder gepaste sfeerverlichting.
Op de wijnkeuze valt weinig aan te merken natuurlijk :-o)
Persoonlijk vond ik mijn etentje hier 2 jaar terug stukken beter..
Blijkbaar zijn de meningen omtrent dit adres verdeeld ...
De mening van Daisy (09/08/2011) : Zeer tevreden, correcte service en de sommelier/ eigenaar was een zeer sympathieke man met uiteraard een brede kennis van wijnen. Vonden het ook attentvol dat we de wijnen per glas konden nemen, daar wij nog gingen feesten nadien:-). Mag ik als enig klein minpuntje aanhalen dat een glas champagne uit een klein recht glaasje niet feestelijk overkomt, ik dacht zelfs eerst dat het een amuse was...weet als topsommelier dat je altijd vernieuwend wil zijn maar champagne smaakt toch nog altijd het beste uit een kelkglas vind ik.. Voor de rest wauwwwww!
De mening van Liesbeth (19/08/2010) : Enorm genoten van dit restaurant. De sfeer zit goed met de aangename muziek. We hebben niet al te lang moeten wachten tussen de gerechten door en de kwaliteit van het eten was tip top in orde! Hier zal ik zeker nog terug komen
De mening van Steven (14/01/2010) : Heel erg genoten deze week in Cuistot.
Mooie inrichting, verfijnde gerechten, heerlijke wijnen en super bediening!
Aanrader!
De mening van Lotte (18/12/2009) : Dit is een van mijn lievelingsrestauranten en verdient inderdaad een Michelin ster! De eigenaar en sommelier van de zaak heeft al vele indrukwekkende prijzen gewonnen en de Chef kok maakt kunstwerken van gerechten klaar. Nog nooit teleurgesteld geweest en zeker een aanrader voor iedereen die voor een redelijke prijs eens lekker wil gaan eten in een klasserestaurant!
De mening van Jeroen (18/12/2009) : Geweldig restaurant. Zeer gezellig, geweldige gerechten en amuses met aangepaste wijnen die met zorg geselecteerd zijn door willem van den broeck (uitbater en sommelier. meester in de wereldwijnen en pas verkozen tot beste sommelier van belgië 2010).
Vlekkeloze en vriendelijke bediening in een aangename ontspannen sfeer. Zeer goede prijs/kwaliteitverhouding, zeker als je dit vergelijkt met gelijkaardige restaurants!
Zeker een ster waard, dikke aanrader! Ik kijk al uit naar mijn volgende bezoek!
De mening van De Wachter (19/03/2009) : Gisteren super gegeten in Cuistot. Bij het aperitief werden er maar liefst 6 amuse geserveerd. Gezellige sfeer, goede sommelier en prachtige borden. Zeker een Michelin ster waard!
De mening van Johan (16/03/2009) : Restaurant in mooi herenhuis maar spijtig genoeg slechte isolatie, de ramen achteraan hebben tochtkieren.
Het eten was niet het niveau dat de site wilt laten uitschijnen vb niet goed gekookte bonen. Voor een prijs van 170 euro (2 personen) Verwacht ik een perfect bord en een vlekkeloze bediening. En dit is spijtig genoeg niet het geval. We zijn met honger buitengegaan want het was eerder wijn met brood dat we gekregen hadden, amuse bouchke hebben we niet gekregen, de andere tafels wel.
De mening van Astrid (05/03/2009) : Goed restaurant met uitstekende, ontspannen sfeer met dito bediening!!!
Uw commentaar over dit restaurant
|
|
LOCALISEREN HET RESTAURANT PETIT CUISTOT
|
|
PLAN VOOR HET RESTAURANT PETIT CUISTOT LIER
Localisatie op plan - Petit Cuistot
|
|
|
HET ADRES VAN DIT RESTAURANT VERZENDEN NAAR EEN KENNIS
CONTACT OPNEMEN MET RESTAURANT PETIT CUISTOT
|
EEN E-MAIL VERZENDEN
|
|
RESTAURANTS IN 2500 LIER
|
|