Restaurants Sint-Agatha-Berchem - Brussel - Restaurant La Brasserie de la Gare, Brasserie keuken | ||
![]() | ||
Restaurants > België > Brussel terug naar vorige pagina |
21 Mei 2013 |
SLEUTELWOORD OPZOEKENDelta België 2013TE ONTDEKKEN RESTAURANTS Dit hotel verschaft in zijn groene omgeving verrassend veel comfort, afgerond met een uiterst gevarieerd buffetontbijt. Een heel mooi interieur voor een gastronomische en geraffineerde keuken met verse seizoenproducten. De ervaring van de chef staat borg voor piekfijn verzorgde feesten en banketten. Je kan er in de tuin ook terecht voor het aperitief of een volledig etentje, tijdens een weekend of midweek genieten van een hotelverblijf in volle natuur.
Een grote klassieker voor alle liefhebbers van Belgische en Brabantse keuken en al dan niet met bier bereide of opgediende gerechten. Een mythische plek die alle wandelaars en bewonderaars van het rustig golvende Pajottenland in hun hart dragen. De sfeer is hartelijk en heel de familie Debelder steekt de handen uit de mouwen. Onze tip: geniet bij uw maaltijd van een geuze of lambic uit de familiale brouwerij naast het restaurant, die ook kan bezocht worden. Een vaste lekkere stopplaats voor uw wandelplannen op mooie dagen.
Deltaweb NEWSLETTER![]() Wilt u verder kennismaken met de maandelijkse promoties die door adverteerders voorgesteld worden of nieuwigheden ontdekken uit de gastro-hotels wereld?
Schrijf in op onze newsletter! LOGIN |
DE INTERNETTERS MENING
LOCALISEREN HET RESTAURANT LA BRASSERIE DE LA GARE
HET ADRES VAN DIT RESTAURANT VERZENDEN NAAR EEN KENNISCONTACT OPNEMEN MET RESTAURANT LA BRASSERIE DE LA GARE
RESTAURANTS IN 1082 BRUSSEL
|
|
||||||||||||||||||