restaurant belgië

Restaurants Wezembeek-Oppem - Restaurant Les Amis Dīnent, Frans keuken

 FR   EN   | Contact | Hulp
restaurants brussel belgië
restaurants en hotels
Restaurants gids in België
Restaurants > België > Brussel > Wezembeek-Oppem    terug naar vorige pagina
21 Mei 2013

SLEUTELWOORD OPZOEKEN

Voer uw sleutelwoord in


Delta België 2013

Delta België 2013
12e editie, bestaat in het Frans en het Nederlands.
8 indexen, 2060 etablissementen, 656 bladzijden

TE ONTDEKKEN RESTAURANTS

LIPSIUS
3090 BRUSSEL
LIPSIUSHet interieur is gewoon prachtig, net zoals de inhoud van de glazen en van de borden. Tenminste, als we de meesterlijke aanbevelingen van Annick volgen en Ronald even meesterlijk zijn werk laten doen. Bij het echtpaar Stas is het al perfectie wat de klok slaat: inventiviteit, distinctie, knowhow en vakkennis, versheid en kwaliteit, verbeelding en ervaring, klasse en discretie. Daarbij geven we graag nog een bijzondere vermelding aan de grote zorg die besteed wordt aan de schotels met vis en zeevruchten. Het ‘Verrassingsmenu’ laat de verbeelding van de fornuismeester de vrije loop en is een verrukkelijke ervaring.


THE GOLDEN HORSE
3798  'S GRAVENVOEREN
THE GOLDEN HORSEAchter de muren van een gerestaureerde imposante boerderij is dit verbazend restaurant keurig geleid door gabrielle Marchant (Lady Chef 1997) en haar zoon die hun draver ver op kop jaagt met zijn voorkomend en toch hartelijk onthaal van de gasten. De fraaie ruime gelagzaal is smaakvol ingericht met witte balken en rode vakken in het ‘Engelse” plafond. De Lady Chef tovert in de keuken lovenswaardige dingen zoals een torentje van appelschijfjes van Jonagold en ganzenlever, karamel van Monbazillac en citrusvruchten, een duifjesfilet met gebraden asperges, met nootjes van kalfszwezeriken en morieljes in hun sap, Kwartelborstjes, quinoarolletjes, pijnboompitten en kastanjes vergezeld door een gevarieerde keuze van wijnen uit de vrij uitgebreide kelder. En bij mooi weer kan men even lekker genieten van het zonnige en charmante terras …. Wat een zalig gevoel.

Uw restaurant HIER

Deltaweb NEWSLETTER

Deltaweb NEWSLETTER
Wilt u verder kennismaken met de maandelijkse promoties die door adverteerders voorgesteld worden of nieuwigheden ontdekken uit de gastro-hotels wereld?
Schrijf in op onze newsletter!



LOGIN

Gebruikersnaam:

Paswoord:

Onthou mij:

Les Amis DīnentMechelsesteenweg 113, 1970 WEZEMBEEK-OPPEM (randstad Brussel)
Les Amis Dīnent
Web site
Dit restaurant contacteren

Voeg uw commentaar
Naar een vriend verzenden

Localisatie op plan
Deze pagina afdrukken
Bookmarken
Een fout aanduiden
Share

LES AMIS DÎNENT
Keuken: Frans
Tel: 02 731 05 99 Fax: 02 687 93 54
Restaurant, Banketzaal, Pareltje, Vaste waarde, Mooi kader, Terras, Goede verhouding prijs/kwaliteit

Sluitingsdagen : Maandag, Dinsdag middag
Jaarlijkse sluiting : 24 & 25/12, 1/1, 2 we. in jan.
Capaciteit seminariecentrum: 60 personen
Capaciteit banketzaal: 80 personen

Budget per persoon (gemiddelde):
    À la carte: (3 gangen + wijn): 40-50€
    Menu (3 gangen zonder wijn): 29.90 €
Schotels en specialiteiten :
Eendenborst met appelen, ganzenlever en calvados (22.00€). Halve gegrilde kreeft met pesto en tagliatelle (24.00€). Scampi met artisiok en limoensmaak boter (15.00€).
>

DE INTERNETTERS MENING

Een commentaar voor deze etablissement schrijven Voor dit restaurant is er nog geen commentaar beschikbaar. Geef als eerste uw mening.
Uw commentaar over dit restaurant
Uw voornaam * :
E-mail * :
Commentaren:
(Gelieve a.u.b. de aangeduide velden met een * in te vullen)
Uw persoonlijke beoordeling:
Ik wens gebruik te maken van de Deltaweb newsletter en voordelen
** Het vakje leegmaken indien u geen newsletter wenst te ontvangen
Uw commentaar verschijnt onder de beschrijving van het restaurant.
MIC Delta behoudt het recht voor het commentaar te verwijderen indien het van de filosofie van de site afwijkt.
Indien u niet wenst dat uw commentaar op de site te voorschijn komt, stuur het dan via dit formulier. Uw commentaar zal dan aan onze mening en waardering Delta bijdragen.

LOCALISEREN HET RESTAURANT LES AMIS DÎNENT

PLAN VOOR HET RESTAURANT LES AMIS DīNENT WEZEMBEEK-OPPEM

Localisatie op plan - Les Amis Dīnent

HET ADRES VAN DIT RESTAURANT VERZENDEN NAAR EEN KENNIS

Deze etablissement een kennis of een vriend aanbevelen
Uw naam:
De e-mail van uw vriend:
Bericht dat u zou willen verzenden i.v.m. restaurant Les Amis Dīnent:

CONTACT OPNEMEN MET RESTAURANT LES AMIS DÎNENT

Een e-mail verzenden naar dit restaurant EEN E-MAIL VERZENDEN

Voornaam *:
E-mail *:
   
Uw boodschap *:
 
Gelieve a.u.b. de aangeduide velden met een * in te vullen
Ik wens gebruik te maken van de Deltaweb newsletter en voordelen
** Het vakje leegmaken indien u geen newsletter wenst te ontvangen

RESTAURANTS IN 1970 WEZEMBEEK-OPPEM

Restaurants in 1970 Wezembeek-Oppem Restaurants in 1970 Wezembeek-Oppem

La Trattoria Di Parma (K. Italiaans en Frans)
La Fanette (K. Frans)
Le Chalet Vert (K. Frans en Belgisch)
My-Taļ (K. Thaļs)
L' Auberge Saint-Pierre (K. Frans en Seizoen gebonden)
Een Restaurant vindeneen Hoteleen Seminariecentrum  of een Banketzaal -  Een restaurant voorstellen -  Delta voordelen -  Pro-Horeca