restaurant belgië

Restaurants Ninove - Restaurant Hof ter Eycken, Frans en Mediterraans keuken

 FR   EN   | Contact | Hulp
restaurants brussel belgië
restaurants en hotels
Restaurants gids in België
Restaurants > België > Oost-Vlaanderen > Ninove    terug naar vorige pagina
14 Maart 2010

SLEUTELWOORD OPZOEKEN

Voer uw sleutelwoord in


Delta België 2010

Delta België 2010
9e editie, bestaat in het Frans en het Nederlands.
8 indexen, 2030 etablissementen, 592 bladzijden

TE ONTDEKKEN RESTAURANTS

DE KAPBLOK
1700 BRUSSEL
DE KAPBLOKAls winnaar van de Zilveren Delta 2001 is de chef en eigenaar van dit zeer grote restaurant in de leer geweest bij “Comme chez soi” (waar Pierre Wynants hem zijn kapblok geschonken heeft en meteen ook de naam van dit huis) en ook in de “Bijgaarden”, onder andere. Keurig bijgestaan door zijn echtgenote blijft hij ondertussen uitstekend werk afleveren. Zijn zwierige interpretaties van de gastronomische Franse keuken hebben hem een benijdenswaardige maar ruim verdiende reputatie opgeleverd: die van een van de allerbeste tafels in dit Koninkrijk, waar alles perfect is. De wijnkaart bevat het beste van Frankrijk en de Wereld.


TROUBADOUR
2600 ANTWERPEN
TROUBADOURCreatief en joviaal zo wil John Verbeeck het liefst bestempeld worden. En terecht, want met zijn voorliefde voor traditionele producten nodigt hij zijn gasten uit om ook de aroma’s van bloemen en sommige vergeten groenten te herontdekken. En zo laat hij de fijnproever in ons stomverbaasd staan… van bewondering.

Uw restaurant HIER

Deltaweb NEWSLETTER

Deltaweb NEWSLETTER
Wilt u verder kennismaken met de maandelijkse promoties die door adverteerders voorgesteld worden of nieuwigheden ontdekken uit de gastro-hotels wereld?
Schrijf in op onze newsletter!



LOGIN

Gebruikersnaam:

Paswoord:

Onthou mij:

Hof ter EyckenAalstersesteenweg 298, 9400 NINOVE (Oost-Vlaanderen)
Hof ter Eycken
Web site
Dit restaurant contacteren

De internetters mening
Naar een vriend verzenden

Localisatie op plan
Deze pagina afdrukken
Bookmarken
Een fout aanduiden
Share

HOF TER EYCKEN  Eén van de beste restaurants Eén van de beste restaurants Eén van de beste restaurants 
Keuken: Frans en Mediterraans
Tel: 054 33 70 81 Fax: 054 32 81 74
Restaurant, Banketzaal, Goede kelder, Vaste waarde, Mooi kader, Terras, Gewaarborgd adres

Sluitingsdagen : Dinsdag, Woensdag, Zaterdag middag
Jaarlijkse sluiting : krokusvak.,17/7-7/8
Capaciteit banketzaal: 115 personen

Budget per persoon (gemiddelde):
    À la carte: (3 gangen + wijn): +90€
Schotels en specialiteiten :
Kreeftensla (36.20€). Kalfszwezerik met bladspinazie, gevulde champignons in krokantje, groene asperges, aardappelen met rozemarijn en mousselinesaus met kervel (30.75€).

De mening van DeltaWeb :
Met als onderdak een vroegere paardenstoeterij die een geslaagde restauratie onderging, verschaft het grote restaurant van Philippe en Marita Vanheule een schitterende en Frans geïnspireerde keuken met extra smaak uit de Midi, zoals een zeebarbeel met artisjokkenpommade en gekonfijte tomaat met mozzarella di bufala of een kwartel van Dombes met cantharellen en ‘mange-tout’. Het decor is indrukwekkend, de bediening onberispelijk en de aanbevolen wijnen passen wonderbaarlijk als begeleiding bij de ervaring. Prachtig terras in het groen in de schaduw van eerbiedwaardige platanen. Een adres voor de happy few. Gouden Delta 2009.

DE INTERNETTERS MENING

Een commentaar voor deze etablissement schrijven Uw commentaar over deze zaak

De mening van Magda (03/11/2008) : wij zijn reeds lange jaren klant en keren steeds met plezier terug. We worden steeds opnieuw vriendelijk ontvangen en met stijl bediend. Het menu is steeds opnieuw een aangename verrassing en de wijnkeuze perfect. Dus voor ons nog steeds een aanrader. Top ! ! !

De mening van Richard (05/02/2008) : Dès votre arrivée dans ce restaurant de luxe vous comprendrez qu'ici on a l'esprit du détail et du raffinement. La cuisine est tout autant remarquable et même talentueuse, bref une maison de haut de gamme à visiter de toute urgence d'autant plus que pour un tel niveau de qualité, les prix ne dépassent pas les limites de l'acceptable.

De mening van Hannes (14/01/2008) : kan ik moeilijk geloven, hadden ze een slechte dag ik ken hen als de leifste mensen met liefde voor het vak

Uw commentaar over dit restaurant
Uw voornaam * :
E-mail * :
Commentaren:
(Gelieve a.u.b. de aangeduide velden met een * in te vullen)
Uw persoonlijke beoordeling:
Ik wens gebruik te maken van de Deltaweb newsletter voordelen
** Het vakje leegmaken indien u geen newsletter wenst te ontvangen
Uw commentaar verschijnt onder de beschrijving van het restaurant.
MIC Delta behoudt het recht voor het commentaar te verwijderen indien het van de filosofie van de site afwijkt.
Indien u niet wenst dat uw commentaar op de site te voorschijn komt, stuur het dan via dit formulier. Uw commentaar zal dan aan onze mening en waardering Delta bijdragen.

LOCALISEREN HET RESTAURANT HOF TER EYCKEN

PLAN VOOR HET RESTAURANT HOF TER EYCKEN NINOVE

Localisatie op plan - Hof ter Eycken

HET ADRES VAN DIT RESTAURANT VERZENDEN NAAR EEN KENNIS

Deze etablissement een kennis of een vriend aanbevelen
Uw naam:
De e-mail van uw vriend:
Bericht dat u zou willen verzenden i.v.m. restaurant Hof ter Eycken:

CONTACT OPNEMEN MET RESTAURANT HOF TER EYCKEN

Een e-mail verzenden naar dit restaurant EEN E-MAIL VERZENDEN

Voornaam *:
E-mail *:
   
Uw boodschap *:
 
Gelieve a.u.b. de aangeduide velden met een * in te vullen
Ik wens gebruik te maken van de Deltaweb newsletter voordelen
** Het vakje leegmaken indien u geen newsletter wenst te ontvangen

RESTAURANTS IN 9400 NINOVE

Restaurants in 9400 Ninove Restaurants in 9400 Ninove

De Kalvaar (K. Brasserie) ***
Carte blanche (K. Belgisch en Frans)
De Casteleyn (K. Belgisch)
Casa Buscemi (K. Siciliaans en Italiaans)
t' Withof (K. Belgisch en Frans)
Den Board (K. Belgisch)
Hotels in 9400 Ninove

De Kalvaar ***
Een Restaurant vindeneen Hoteleen Seminariecentrum  of een Banketzaal -  Een restaurant voorstellen -  Delta voordelen -  Pro-Horeca